Apie kempinėles


Kas yra melamino kempinėlės?

Inovatyviausių valymo priemonių, kurioms nereikia papildomų cheminių priemonių. Šios kempinėlės yra daugiafunkcinės, kurios šalina įvairiausius nešvarumus nuo daugelio paviršių, jų nepažeidžiant. Melamino kempinėlės valymo procese visiškai nereikalauja papildomų cheminių priemonių ar valiklių, norint išvalyti įsisenėjusias riebalų, purvo, kalkių ar markerio paliktas dėmes tereiks šią kempinėlę suvilgyti vandeniu.

Iš ko pagamintos melamino kempinėlės?

Melamino kempinėlės – pagamintos iš kokybiškos polimerinės medžiagos, kurio sudėtyje yra melamino. Melaminas – tai organinis azoto junginys, kuris daugelį metų yra naudojamas kaip viena iš medžiagų izoliacinių priemonių gamyboje. 

Kaip yra valomi nešvarumai?

Nešvarumų šalinimas yra panašus į trinimą tušinuko rašalo popieriaus lape. Kempinėlė yra sudaryta iš atvirų dalelių, kurias gaubia tvirtas polimerinis darinys. Valant nešvarumus, tvirta polimerinė struktūra mechaniškai nušveičia įvairiausius nešvarumus, o kempinėlę sudarančios dalelės šiuos nešvarumus pašalina išskirdamos mikrolikučius (yrant kempinėlei).

Kokius nešvarumus galima pašalinti naudojant melamino kempinėles?

Melamino kempinėlės yra skirtos įvairių paviršių valymui. Šiomis kempinėlėmis tinka valyti kriaukles, vonias, spinteles, įvairius puodus bei keptuves, odinius batus, laminatą, plastiką stiklą ar net dažytas sienas. Šios kempinėlės yra nuostabus pagalbininkas šalinant įsisenėjusias kalkių, riebalų, purvo, muilo dėmes, rašymo priemonių paliktas žymes.

Kaip naudoti melamino kempinėles?

Norint pradėti naudoti melamino kempinėles, pakanka jas tiesiog sudrėkinti vandeniu bei vandens perteklių gerai nugręžti. Valant šios kempinėles po truputį pradeda irti į mažus mikrolikučius. Šiuos likučius išmeskite, o nuvalytą paviršių nusausinkite sausa šluoste. Jeigu valomo paviršiaus plotas nėra didelis bei kempinėlė valymo metu nesuiro, ją rekomenduojama išplauti ir pakartotinai vėl panaudoti, kol ji galutinai suirs.

DĖMESIO! Visuomet prieš valydami bet kokius lakuotus, poliruotus, dažytus ar blizgančius paviršius, visų pirma kempinėlę išbandykite nepastebimoje vietoje. Valydami paviršius, kurie nudažyti vandens pagrindu pagamintais dažais, būkite itin atsargūs, kad nenusivalytų spalva. Kempinėlės nėra tinkamos ekranų valymui.

Ar melamino kempinėlės yra saugios naudoti kasdien?

Mūsų el. parduotuvėje parduodamos melamino kempinėlės yra gaminamos iš kokybiško melamino, tad jų naudojimas nekelia pavojaus aplinkai bei Jūsų sveikatai. Visgi, naudojant šias kempinėles vertėtų laikytis šių saugumo priemonių:

  • Naudojant melamino kempinėles nepamirškite mūvėti guminių pirštinių;
  • Kempinėles laikykite saugiojo ir sausoje vietoje, kad šios nebūtų pasiekiamos mažamečių vaikų;
  • Valydami paviršius, kurie turi sąlytį su maisto produktais, gerai juos nuvalykite ir nusausinkite, kad melamino kempinėlės likučiai nepatektų į virškinimo sistemą.

Ar šios melamino kempinėlės ilgaamžės?

Melamino kempinėlės nėra ilgaamžės. Valymas su šiomis kempinėlėmis yra panašus į užrašo ant lapo trynimą naudojantis trintuku. Dėl šios priežasties valymo metu kempinėlės po truputį yra. Įvertinus kempinėlės valymo efektyvumą, rekomenduojame įsigyti ne atskirus vienetus, o visą pakuotę.