Melamino kempinėlės 10 vnt

3,50 

Kempinėlės matmenys: 10 x 6 x 2 (cm)

Kiekis: 10 vnt.

Kas yra melamino kempinėlės? Melamino kempinėlės yra skirtos įvairių paviršių valymui. Šiomis kempinėlėmis tinka valyti vonias, spinteles, kriaukles ir įvairius puodus bei keptuves, odinę avalynę, laminatą, dažytas sienas ar plastiką ir stiklą. Šios kempinėlės yra nuostabus pagalbininkas šalinant įsisenėjusias kalkių, riebalų, purvo, muilo dėmes, rašymo priemonių paliktas žymes.

Kaip naudoti melamino kempinėles? Norint pradėti naudoti melamino kempinėles, pakanka jas tiesiog sudrėkinti vandeniu bei vandens perteklių gerai nugręžti. Valant šios kempinėles po truputį pradeda irti į mažus mikrolikučius. Šiuos likučius išmeskite, o nuvalytą paviršių nusausinkite sausa šluoste. Jeigu valomo paviršiaus plotas nėra didelis bei kempinėlė valymo metu nesuiro, ją rekomenduojama išplauti ir pakartotinai vėl panaudoti, kol ji galutinai suirs.

DĖMESIO! Visuomet prieš valydami bet kokius lakuotus, poliruotus, dažytus ar blizgančius paviršius, visų pirma kempinėlę išbandykite nepastebimoje vietoje. Valydami paviršius, kurie nudažyti vandens pagrindu pagamintais dažais, būkite itin atsargūs, kad nenusivalytų spalva. Kempinėlės nėra tinkamos ekranų valymui